Maldives

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Maldives

Nemovitost na prodej na Maledivách

Maledivy je tropická země v Indickém oceánu složená z 26 kruhových atolů tvořených více než 1000 korálovými ostrovy. Tyto ostrovy jsou známé pro pláže, modré vodní laguny a dlouhé korálové útesy. Malé je hlavní a nejlidnatější město, které se pro svou centrální polohu tradičně nazývá Královský ostrov.

Pokud máte zájem o koupi nemovitosti k prodeji na Maledivách, měli byste vědět, že zde můžete dokonce koupit nebo pronajmout celý ostrov. Na Maledivách nechybí korálské ostrovy. Existuje celkem 1 192 ostrovů a je rozloženo na 35 000 čtverečních mil, což činí zemi Indického oceánu jedním z nejrozmanitějších na světě. Méně než 200 z těchto ostrovů je obýváno a zatímco hlavní město Male je hustěji osídlené než Manhattan, zbytek je většinou perfektním pohledem na obrázky plochého písku s korály, palmami a modrým mořem.

Cestovní ruch je pro Maledivy hlavním zdrojem příjmů a země si podmanila líbánky a svátky na vysoké úrovni. Historicky vláda prosazovala politiku, která dodávala teritoria společnostem určeným k vybudování letovisek a hotelů, nyní přiřazuje ostrovy skupinám zainteresovaných hotelů na 50letý pronájem.

Na Maledivách je v současné době 126 středisek, ale nemovitost na prodej na Maledivách zůstává vzácná.

Obsazenost v hotelech na Maledivách je kolem 60-80% a RevPar (Výnosy na pokoj) je třikrát vyšší než v jakékoli jiné asijské destinaci, takže poptávka po dokončených lokalitách je vysoká. Většina nemovitostí na prodej na Maledivách, zejména hotely na prodej, byla zakoupena do dvou týdnů, ale pro dosažení takového úspěchu Maledivy v poslední době zaznamenaly jen velmi malý růst.

  •  
    Stěhování na Maledivy. Expatriujte a žijte na Maledivách

        Když přemýšlíme o místech, kde chceme úplně uniknout z okolní reality a každodenní rutiny, okamžitě na to přijdou na mysl: Maledivy. Beze pochybností představují konečnou relaxaci v kolektivní fantazii. Rajské pláže, křišťálově čisté moře ... ideální pro ty, kteří si chtějí užít klid a ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 36530

Prodat Domek, Maldives, Male, Male, center

Reserved negotiation
Prodat
Domek

148 m²
Krásný rodinný dům na prodej špatný
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB